Dane kontaktowe

lodziarnia: 67-281-32-43

biuro: 502-395-776

biuro@lodyprawdziwe.pl

MLP Maes Anna

Żabostowo 1 64-810 Kaczory

NIP: 764-210-24-44

REGON: 572127163

/manufakturalodow

ING 58 1050 1520 1000 0090 6791 3930

Formularz kontaktowy

W tych punktach kupisz nasze lody:

Piła

1Jeżdżący lodowóz -IV-IX

Jeżdżący lodowóz spotkacie w różnych miejscach Piły oraz na kąpielisku PŁOTKI.

2Bar KARDAMON - Aqua Park

Obok kasy w pilskim Aqua Parku jest sympatyczny barek KARDAMON. Właścicielem jest przesympatyczny, bardzo znany w regionie szef kuchni JACEK. Zwracając dużą uwagę na jakość oferowanych produktów, postanowił posmakować naszych lodów i tak się zaczęło. Punkt czynny przez CAŁY ROK. Zapraszamy!!!

3Rodzina i Przyjaciele

Aleja Piastów 6 Lody i sobrety w 12 smakach

4PIŁA - Jeżdżący LODOWÓZ IV-VI i IX

Od początku kwietnia, kiedy robi się ciepło, zaczyna jeździć pilska "Krówka". Po Pile i okolicach jeździ ona aż do końca czerwca. Później, kiedy wszyscy wyjeżdżają na wczasy, "Krówka" zmienia region. Powraca ona do Piły w miesiącu wrześniu.

5Sala Zabaw Pilu

Tam gdzie dobra zabawa, zjecie pyszne i zdrowe lody.

Wągrowiec

1Shop in shop w lodziarni - IV - IX

Shop in shop w lodziarni na ul. 11 Listopada 2c (osiedle Wschód)

2Budka przy ul. Reja 59 - IV - IX

Budka przy ul. Reja 59 (parking przy markecie Twój Market)

3Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

4Cukiernio-Lodziarnia Słodka Babeczka

Rynek nr 9 w Wągrowcu. Nasza Sylwia "słoneczko" w kwietniu 2021 r. otworzyła jej szósty punkt z naszymi lodami. Pod tym adresem zaprasza Was nie tylko na nasze pyszne lody, ale również na domowe ciasta, babeczki, ciasteczka fit i kawę.

5Mięta Kobylec

Nieopodal Wągrowca, nad jeziorem, z niepowtarzalnym klimatem, blisko natury znajduję się obiekt, gdzie spróbujecie naszych lodów... nie tylko miętowych.

Wałcz

1Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

2Jeżdżący lodowóz IV-IX

Jeżdżący lodowóz, który spotkanie w Wałczu i okolicy.

Swornegacie

1Jeżdżący LODOWÓZ - VII - VIII

W miesiącach wakacyjnych Sebastiana można spotkać w różnych miejscach. Wystarczy dobrze posłuchać, kiedy gra znajoma muzyczka.

2SWORNEGACE Międzymostowa 1

W samym sercu wsi Swornegacie, przy brzegu Brdy znajdziesz pod jednym dachem restaurację, pokoje, sklep i lodziarnię, w której serwują nasze lody. Po dobrym spływie, dobrze zjeść najlepsze lody. Do zobaczenia na ulicy Międzymostowej 1!

Przechlewo

1Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Drzewicz

1Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Złocieniec

1Jeżdżący LODOWÓZ - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

2Loft Cafe, ul. Włókiennicza 6

Kawiarnia z duszą, serwująca ciasta i desery na bazie lodów od Krówki.

Poznań

11. Jeżdżący LODOWÓZ - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

2Dobra Pączkarnia Poznań 1

ul. Półwiejska 28 - tam w okresie od początku maja do końca września oprócz pysznych pączków, znajdziecie nasze pyszne lody - w ofercie 10 smaków

3Dobra Pączkarnia Poznań 2

Dąbrowskiego 26 - również i tam w okresie od początku maja do końca września oprócz pysznych pączków, znajdziecie nasze pyszne lody - w ofercie 10 smaków

Zamość

1Kawa na ławę

Rynek Wielki w Zamościu - miejsce przepiękne! Na Rynku nr 8 kawiarnia z duszą - Kawa na ławę, w której jakość stoi na pierwszym miejscu. Wyborna kawa, niesamowite wypieki z własnej pracowni, wyszukane herbaty... i najwspanialsze lody z MLP. Zapraszamy na gałkę w biegu lub na wyszukany deser - do przytulnego wnętrza lub na ogródek. Czynne cały rok :-)

2Arabeska Kawiarnia & Cocktail Bar

To przepiękne miejsce znajdziesz na Starym Mieście w Zamościu! W sąsiedztwie Synagogi na ul. Bazyliańskiej 1 stworzono ze smakiem całoroczną kawiarnię, w której już na wejściu poczujesz się wyjątkowo. Kawa palona lokalnie, autorskie słodkości, chałwy, praliny i nasze lody w 100% prawdziwe. Ponadto wytrawne tarty i śniadania. Wejście od ulicy Zamenhofa.

3Zielony Koszyk

ul. Nowy Rynek 27

Ostrowice

1RANCZO W DOLINIE

Agroturystyka położona nad jeziorem Siecino. Pomiędzy Połczynem a Złocieńcem. Miejsce zarządzane z takim sercem i zaangażowaniem całej rodziny, że promienieje ciepłem nawet w chłodniejsze dni. Są pokoje i pole namiotowe, jest plaża, kajaki, konie i trampolina...jedzenie lepsze niż u babci, no i jest lodowóz, więc i lody są. Co prawda rano i wieczorem, ale goście tego miejsca będą je mieli w przypadku nagłej zachcianki nawet i w nocy ;-)

Damasławek

1Manufaktura Lodów Prawdziwych - DAMASŁAWEK

Na rynku w Damasławku podczas pięknej wiosny 2018 stanęła przyczepa. To już piąte miejsce naszego "słoneczka" - Sylwii, która z niespotykaną werwą prowadzi punkty z naszymi lodami. Pozytywna energia , wspaniały stosunek do klienta, higiena w punktach i zaangażowanie sprawia, że współpraca z "Słoneczkiem" to jedna wielka przyjemność <3 Adres: DAMASŁAWEK, Rynek 11

Charzykowy

1HOTEL Notera SPA Bory Tucholskie****

Charzykowy, ul. Wczasowa 1 Notera Hotel SPA to miejsce, w którym w szczególny sposób dba się o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. Idea społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR –Corporate Social Responsibility) jest im niezwykle bliska. Dla nich, społeczna odpowiedzialność biznesu, to nie tylko troska o ochronę środowiska na każdym etapie prowadzenia działalności, ale także budowanie długofalowych relacji z najbliższym otoczeniem i kreowanie wspólnych wartości. Politykę CSR realizuje się na kilku płaszczyznach. W hotelu zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań pro ekologicznych, by minimalizować wpływ możliwych negatywnych skutków prowadzenia działalności na otoczenie. Wspiera się Gości w realizacji celów prozdrowotnych i pomaga im osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Oferują tam programy pobytu oparte na zasadach zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Nasze lody są więc idealnym produktem, który obiekt proponuje swoim Gościom.

Ustka

1TU i TERAZ

Jeśli możemy być piękniejsi, niż jesteśmy, dlaczego by nie skorzystać z tej możliwości? I to w całkowicie naturalny sposób! Wystarczy pojechać nad morze – tamtejszy klimat bardzo szybko zadziała na nas tak, jak byśmy tego oczekiwali czy pragnęli. Dokąd wybrać się po piękno? Na przykład do Ustki. A tam na ulicy Marynarki Polskiej 73 znajdziecie przepiękną kawiarnię TU I TERAZ a w niej nasze lody i sorbety w dziesięciu smakach. Zapraszamy! Otwarte cały rok.

2NA FALI w usteckim porcie

Niedaleko kładki w porcie w Ustce na ulicy Bohaterów Westerplatte 19 jest kawiarenka NA FALI, w której znajdziesz asortyment naszych lodów. Czynne cały rok. Zapraszamy!

3MISTRAL (ten od najlepszych krówek na świecie)

Cafe MISTRAL na ulicy Kaszubskiej 9, to obowiązkowy punkt podczas wizyty w Ustce. Tam wytwarzana jest "KRÓWKA USTECKA" w różnych smakach, tam też jest przytulna kawiarenka, w której nie brakuje najlepszych lodów. Do zobaczenia w Mistralu! Przez cały rok, nie tylko latem.

Wisła

1Jeżdżący lodowóz IV-IX

Lodowóz jeździ zarówno po Wiśle, jak i po okolicznych miejscowościach.

2Pijalnia Czekolady 1 Maja 66C

Zarówno w deserach jak i na wafelku na wynos znajdziecie nasze pyszne lody w sześciu smakach.

3Parking pod Wałką

Cieszyn

Stargard

1Lodziarnia NA GRODZKIEJ

Na rogu ulicy Grodzkiej i Władysława Łokietka już od trzech lat Dawid i Madzia dogadzają ile się da. Oprócz pysznych lodów znajdziecie tam uśmiech, dobre słowo i masę pozytywnej energii.

Rulewo

1Hotel HANZA PAŁAC

I tu spróbujesz nasze naturalne lody.

Drawsko pomorskie

1Przystanek Krówka

Na ulicy kupieckiej w Drawsku Pomorskim znajdziesz słodki przystanek, w którym oprócz naszych lodów napijesz się pysznej kawy, lub zimnego shake'a. Są też gofry, desery lodowe, ciasta i wiele innych niespodzianek . Niezależnie od tego czy mieszkasz w pobliżu, czy Drawsko Pomorskie jest położone na Twojej trasie nad morze, warto robić tu przystanek.

Kaczory

1Lodziarnia KACZORY

Mówią, że najciemniej jest pod latarnią i szewc w podartych butach chodzi. Nic z tych rzeczy! W Kaczorach jest inaczej. Na ulicy Rzadkowskiej 2, naprzeciw basenu stoi budka z lodami a w niej między innymi nasze lody. Zapraszamy serdecznie!

Czarnków

1Kawiarnia Kofeina

Na Placu Wolności 14 w samym sercu Czarnkowa znajduje się klimatyczna kawiarnia Kofeina. Znajdziecie w niej kawę, ciasto, gofry oraz nasze pyszne lody

Władysławów

1Manufaktura Wypieków

Manufaktura Wypieków zaprasza wszystkich miłośników słodkości, dobrej świeżo palonej kawy i naszych przepysznych naturalnych lodów na ulicę Jagiellońską 1A do Władysławowa

Uraz

1Folwark na Półwyspie

Uroczy pensjonat zlokalizowany w zaadaptowanym gospodarstwie z lat 30 XX w. na wybrzeżu jeziora Drawsko. Jest oddalony o 6 km od drogi nr 163, 18 km od szlaków pieszych na Pojezierzu Pomorskim i 6 km od rezerwatu przyrody „Jezioro Prosino”, gdzie można obserwować ptaki.

Chodzież

1Cukiernia Kawiarnia FLORIAN

Na ulicy Krótka 1 w samym sercu Chodzieży, vis-a-vis wyjścia z Kościoła p.w. św. Floriana znajdziecie cukiernio-lodziarnię FLORIAN. Poza pysznymi ciastami znajdziecie w niej nasze lody i desery lodowe. Można usiąść wewnątrz lub na ogródku, lub porwać lody czy ciasto "w locie" i zabrać do domu.

Wyrzysk

1Lodziarnia Wyrzysk

Na ulicy Zduny 2 w Wyrzysku oprócz lodów z maszyny znajdziecie lody gałkowe od nasz w sześciu smakach. Zapraszamy!

Rozewie

1Rosevia Resort & SPA

Rosevia Resort & Spa usytuowany jest na najdalej wysuniętym na północ obszarze Polski - to właśnie tu zaczyna się morze! Doskonała lokalizacja na urokliwym i niezwykle malowniczym klifie Przylądka Rozewie w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, dyskretna i zaciszna atmosfera w połączeniu z bogatym wyborem atrakcji tworzą niezwykłą ofertę hotelu. W tak wspaniałym miejscu nie mogło zabraknąć fenomenalnych lodów. Lody dostępne w hotelowej restauracji Natura oraz w Beach Barze.

Złotniki kujawskie

1Lovenda Kujawska

Miejsce to jest największą plantacją lawendy na Kujawach i jedną z większych w Polsce. Pole to prawie hektar lawendy różnych odmian, nasadzanych systematycznie od maja 2013 r. Plantacja położona jest w malowniczym terenie, z dala od ruchliwych dróg, w otoczeniu trzech jezior, łąk, pól i lasu. To pachnąca oaza spokoju, spowita wszechobecnym fioletem… Lawendowa zagroda czynna jest od maja do października. Znajdziecie tam lody wykreowane specjalnie dla tego miejsca. W jakich smakach? Domyślcie się sami.

Lubieszewo

1Gospoda RYBY LUBIE

Tam gdzie serwują zdrowe i pyszne jedzenie, znajdziecie również nasze lody. Gospoda Ryby Lubie to klimatyczne miejsce tuż przy jeziorze, z tradycyjną kuchnią i tradycyjnymi lodami od Krówki na deser.

Warszawa

1Promenada przy Barce Wynurzenie, Bulwar Gen. Pattona

Spacerując po stolicy w okresie wiosenno-letnim koniecznie spróbujcie prawdziwych lodów od Krówki.

Czaplinek

1Strefa Artystycznego Relaksu, ul. Nadbrzeże Drawskie koło OSW

Cos dla duszy i dla ciała. W Czaplinku przy Jeziorze Drawsko w Strefie Artystycznego Relaksu w sezonie wakacyjnym odbywają się liczne koncerty i sprzedawane są nasze krówkowe lody.

Ełk

1Manufaktura Lodów Prawdziwych, Kazimierza Pułaskiego 17

Jeśli będziesz na Mazurach i zapragniesz 100% naturalnych lodów , bez chemii i barwników zapraszamy do Ełku. Na ulicy Puławskiego znajdziesz lody i sorbety od Krówki. Przy brzegu jeziora można usiąść na leżakach i rozkoszować się nie tylko pięknym widokiem, ale również zdrowymi lodami.

Polanica zdrój

1Park Zdrojowy

W samym centrum miasta, w otoczeniu zieleni spotkacie lodowóz Krówki z pysznymi lodami. Znajdziecie nas od maj do października przy Wielkiej Pieniawie koło fontanny multimedialnej. Zapraszamy!

Hel

1Jastarnia, ul. Hallera 34

"Grażyna " sprzedaje najlepsze lody z naszej manufaktury. Będąc w Kuźnicy koniecznie spróbujcie.

Karwia

1Pyszna Budka, ul. Nadbałtycka 9

Kolejny punkt nad morzem serwujący pyszne lody w wielu smakach od Krówki.

Rowy

1Lodowa Fala

Na głównej promenadzie, w sezonie letnim znajdziecie nasze naturalne lody.

Sulęcin

1Najlepsze lody

ul. Stefana Żeromskiego, blisko Netto

Września

1Ciastkarnia Sara

Antoniego Gentka 6