Udział w projekcie

W dniach 18-19 sierpnia 2022r. wzięliśmy udział w szkoleniach prowadzonych przez Agencję Promocji Zagranicznej KONEKTgroup, przygotowujących naszą firmę do ekspansji eksportowej na rynki zagraniczne.  

Wykłady dotyczyły m.in. rodzajów strategii wchodzenia na obce rynki, eksportu z omówieniem warunków dostępu do wybranych rynków, a także sprzedaży produktów z perspektywy eksportera. Dużo uwagi poświęcono sprawom formalnym (systemom celnym, barierom pozataryfowym, standaryzacji, normom i certyfikatom jakości) oraz możliwościom finansowania eksportu, a także formom płatności,  dokumentacji eksportowej i ofertom zagranicznym. Dodatkowo omówiono  różnice kulturowe mające kluczowe znaczenie w międzynarodowych kontaktach gospodarczych.

Niebawem nasze przedsiębiorstwo weźmie udział w organizowanej przez Powiat Pilski misji gospodarczej. Więcej informacji pod linkiem: https://biznes.powiat.pila.pl/artykuly/nabor-msp-na-targi-i-szkolenia.

Projekt pn. „Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego – etap II” nr projektu RPWP.01.04.02-30-0004/19 jest realizowany przez Powiat Pilski w partnerstwie z Fundacją na Rzecz Wsparcia Innowacji w JST. Projekt jest dofinasowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 1 Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, Działania 1.4. Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałania 1.4.2 Promocja gospodarcza regionu.

Pierwszy punkt w USTCE już czynny

Serdecznie zapraszamy na nasze lody do USTKI!

Odnawiamy flotę

Odnawiamy flotę i dlatego też zainteresowanych współpracą informujemy uprzejmie o pojawieniu się używanego lodowozu do odstąpienia. Pojazd wraz z zabudową w dobrym stanie i w rozsądnej cenie do dyspozycji. Kto pierwszy ten lepszy! Krówka wyprodukowana i użytkowana od roku 2015. Przejechała niecałe 40 tys. km. W grę wchodzi również przejęcie leasingu (zostało tylko 16 rat + wykup końcowy w kwietniu 2020). Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zapytań mailem. 

Zamość - miasto idealne !

Perła renesansu <3

Atmosferą, a nawet wyglądem, przypomina miasta włoskie. Nie brakuje tu też akcentów polskich. Ot, choćby hejnał słyszany każdego dnia w południe z ratuszowej wieży. 
Jeżeli ktoś myślał, że to piękne miasto jest zbyt daleko od nas, to się bardzo mylił. Od (+-) 20 kwietnia tego roku nasze pyszne lody znajdziecie na Rynku Wielkim oraz... we wszędobylskiej KRÓWCE. Muuuuuuu!!!!

1000 LODÓW DLA ASI !!!

Przekazaliśmy Asi 1000 naszych lodów. Mamy nadzieję, że wielu z Was przyjdzie DZISIAJ o 11:00 na jej kiermasz i wrzuci do skarbonki...być może ciut więcej niż 3 zł za nasze lody. Byłoby cudownie! Lodowóz będzie na Was tam czekał z pysznymi smakami. Chłopaki uszykowali śmietankę, truskawkę, czekoladę, ale i takie hity jak Kinder Bueno, krówkę z czekoladą belgijską i nawet sorbet z jagód.
PRZYBYWAJCIE !!!

Wągrowiec NR 2 już otwarty!!!

Zachęcona sukcesem pierwszej lokalizacji, ambitna Sylwia postanowiła otworzyć kolejną - po drugiej stronie miasta. Budka przy ulicy Reja ruszyła 3z impetem i jest nam niezmiernie miło, że odwiedzacie ją równie często jak tą na Wschodzie. Dziękujemy!

Wągrowiec! Dobre wieści!

 

Wągrowiec!!! I dla Was mamy dobre wieści. W tym sezonie rozpoczęliśmy współpracę z partnerem z Waszego miasta. Pani Sylwia wie już sporo o sprzedaży lodów. Jej lodziarnia z lodami włoskimi istnieje od kilku lat. W tym roku zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę o zdrowe lody z MLP. Tak więc - zapraszamy serdecznie na 11 Listopada 2C :-)

 

Lody MLP w PRZYTULNA CAFE !

Pierwsza lokalizacja w galerii handlowej została otwarta już w maju 2016. Kawiarnia PRZYTULNA w Pile oferuje desery i inne specjały na bazie naszych lodów i sorbetów. Kawiarnia nazywa się „PRZYTULNA CAFE” i jest faktycznie bardzo przytulna a zarazem trendy. Usytuowana jest bezpośrednio pod kinem Helios. Po dobrym filmie zapraszamy na PYSZNE LODY. 

Nowy partner w Wałczu!

Drodzy Wałczanie! W roku 2015 odwiedzaliśmy Was regularnie, aczkolwiek nie za często. Spowodowane to było tym, że wiele było miejsc, w których czekano na nasze lody. Teraz sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej. Otóż Wojtek z Łukaszem (tata z synem) zakupili lodowóz i rozwożą nasze lody na terenie Wałcza i okolic. Nie będziecie musieli dzielić się KRÓWKĄ z innymi. Macie teraz swoją KRÓWKĘ „na wyłączność”!

Nowy partner MLP Poznaniu!

Nowy partner Manufaktury w mieście Poznań! Dla naszych fanów z Poznania mamy rewelacyjne wieści. Już nie musicie przyjeżdżać do Piły po najlepsze lody w Wielkopolsce. Od maja 2016 Agnieszka i Adrian przyjadą od IV do IX pod Wasz dom. Są naszymi oficjalnymi partnerami i postarają się, aby lodów Wam nie zabrakło.

Rekrutacja "2019" rozpoczęta

Rekrutacja 2019 już rozpoczęta. Szukasz pracy sezonowej? Masz prawo jazdy kat. B? Lubisz pracę z ludźmi?

Mamy dla Ciebie propozycję. Zostań kierowcą jednej z naszych KRÓWEK i zobacz, jak miło pracuje się na co dzień obsługując zadowolonych klientów:) Czekamy na Twoje CV. Możesz wysłać je mailem.

Rekrutacja ZAMKNIĘTA. Mamy komplet :-)

Kolejne lodowozy już w produkcji.

 

Kolejne lodowozy już w produkcji. Stado KRÓWEK powiększamy wprost proporcjonalnie do ilości członków naszego fanklubu. W nowym sezonie powstają kolejne dwie.